LA Galaxy срещу Philadelphia Union Live Stream: Как да гледате онлайн

LA Galaxy срещу Philadelphia Union Live Stream

Гети

LA Galaxy ще бъде домакин на Philadelphia Union в Dignity Health Sports Park в събота от 22:30 часа. ET.

За феновете извън пазара в САЩ, можете да гледате пряко предаване на играта на ESPN+ , услугата за цифров стрийминг от ESPN, която включва куп други различни спортове на живо, всички документални филми 30 на 30 и друго оригинално съдържание.

Можете да започнете безплатна пробна версия на ESPN+ тук , и след това можете да гледате LA Galaxy срещу Philadelphia Union на вашия компютър чрез ESPN.com или на телефона си (съвместим с Android и iPhone), таблет, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, или друго поточно устройство чрез приложението ESPN.

LA Galaxy срещу Philadelphia Union Preview

Galaxy има три победи, откакто раздели първите си две. Съвсем наскоро те оглавиха Ванкувър Уайткапс с 2: 0.

Вратарят Дейвид Бингъм спря дузпата на Али Аднан във втората минута. Защитникът на Лос Анджелис Даниел Стерес откри резултата с глава в 63 -ата.

През първото полувреме се справяхме зле, заяви нападателят на Galaxy Златан Ибрахимович, според Canadian Press . Мисля, че дадоха 200 процента през първото полувреме, защото изглеждаха уморени през второто полувреме. Поемахме все повече и повече и ги оставяме да бягат все повече и повече.

Ибрахимович добави брилянтен застрахователен гол при воле осем минути след резултата на Стрес.

counterforce скоба тенис лакът

Единственият играч в MLS, който вкарва този гол, е Ибра, каза мениджърът на Whitecaps Маркос Дос Сантос, според Провинцията . Начинът, по който той излиза нагоре и разгръща топката, не виждам друг играч в лигата да вкарва такъв тип голове.

37-годишният нападател вече има четири гола и асистенция в три мача за сезона, всички победи.

Съюзът също така се радва на серия от три победи, като отпадна първите си две състезания и завърши третото.

Миналата седмица те паднаха от ФК Далас рано, преди да отбележат в 85-ата минута и продължения за победа с 2-1.

Да дойдем отзад е нещо, което не сме правили добре в миналото, каза мениджърът на Union Джим Къртин Ройтерс . Бяхме отбор, който, ако постигнем целта си рано, за отборите, които ни гонят, е много трудно за тях. Но когато (други) отбори постигнат гол, седнат и ни противодействат, можем да загубим пътя си малко в миналото.

Съюзът е пети в Източната конференция. Галактиката е трета на Запад.

Сега нямаме лесна задача, каза Къртин, според Ройтерс. Трябва да се качим на самолет, за да отидем до Ел Ей и да се разправим със Златан. Това ще бъде предизвикателство за нас.

Извън сезона се разплаща за Galaxy

Galaxy драстично възстанови списъка си през този сезон, след като пропусна следсезона в последователни години, добавяйки сътрудници в началото на сезона като Uriel Antuna, Ethan Zubak и Julian Araunjo.

В края на годината предният офис, големите момчета, дойдоха и ни казаха, че това не е достатъчно добро и ще се правят промени и те направиха това, каза Бингъм, според Ройтерс. Знаем като играчи, когато обличаме фланелката на LA, по -добре спечелете, а вие не спечелите, те ще ви изпратят оттук. Тази година разбихме дупетата си. Трябва да го обърнем и да се върнем към пътищата на Galaxy.

Денис Шаповалов ще се изправи срещу Жил Симон в първия кръг на Откритото първенство на Франция 2020. Французинът се оттегли с контузия в единствения си предходен мач на турне.

Пантерите се изправят срещу кардиналите в битка от седмица 3 в неделя. Ето как да гледате онлайн предаване на играта без кабелно влизане.

Ракета с технологията Spin Effect на Wilson: Новият генератор за смяна на играта.

Противоречивият рапър Tekashi 69 е представен в най -новия документален филм на Showtime „Supervillain“. Ето как можете да гледате безплатно поточно предаване онлайн.

Пълен извод за това как да гледате всеки футболен мач от щата Айова на живо онлайн без кабел през 2020 г.

Марин Чилич ще вземе дебютанта от турнира на ATP Йонас Форейтек в първия кръг на Sofia Open 2020. Sofia Open е последният шанс за хърватина да се добере до сребърни прибори тази година.