Челси срещу Хъл Сити ФА Къп Предаване на живо: Как да гледате в САЩ

Гети

Хъл Сити ще бъде домакин на Челси на стадион KCOM в събота в четвъртия кръг на ФА Къп.

В Съединените щати мачът (12:30 ч. ET начален час) няма да бъде по обикновена телевизия, но всеки в САЩ може да гледа всеки мач от ФА Къп на живо по ESPN+ :

Забележка: Heavy може да спечели партньорска комисионна, ако се регистрирате чрез връзка на тази страница

Вземете ESPN+

ESPN+ е услугата за цифрово стрийминг от ESPN, която има изключително покритие както за FA Cup, така и за Carabao Cup, плюс друг международен футбол, други спортове на живо всеки ден, всички документални филми 30 на 30 и допълнително оригинално съдържание (както видео, така и писмено) всичко за $ 4,99 на месец.

Или, ако искате и новата услуга за стрийминг на Disney+ и Hulu, можете да получите и трите за $ 12.99 на месец , което постига 25 % икономия:

Вземете ESPN+, Disney+ и Hulu Bundle

След като се регистрирате за ESPN+, след това можете да гледате Хъл Сити срещу Челси на живо на вашия компютър чрез ESPN.com или на телефона си (съвместим с Android и iPhone), таблет, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One или друго устройство за стрийминг чрез приложението ESPN.

Преглед на Хъл Сити срещу Челси

Челси оглави отбора на Шампионат Нотингам Форест с 2: 0 в третия кръг зад головете от първото полувреме от полузащитниците Калъм Хъдсън-Одой и Рос Баркли.

Оттогава те изминаха с 1-1-1, всички играят във Висшата лига. 'Сините' равенстваха с Арсенал с 2: 2 във вторник, въпреки че играха с мъжко предимство от 26-ата минута нататък. Защитникът Сезар Азпиликуета даде преднина на Челси с 2: 1 в 84-ата минута, завършвайки центриране с десния крак, но гърбът на Арсенал Ектор Белерин изравни три минути по-късно с удар с ляв крак от ръба на наказателното поле.

Останахме в режим на справяне с тях с 11, докато наистина с 10 можехме да бъдем малко по -агресивни, каза мениджърът на Челси Франк Лампард, според Пазителят . Нямах нищо против, защото на полувремето ни даде шанс да рестартираме, да презаредим и да го пуснем отново. Въпреки че сме разочаровани от резултата и головете [приехме], вие все пак гледате шансовете, които създадохме през второто полувреме и всъщност също през първото, и казвате, че трябва да вкараме повече голове.

десетични единици поставяне на тенис лакът

Хъл Сити отпадна два поредни в мача за шампионат, откакто победи Ротерхам Юнайтед с 3: 2 в третия кръг на ФА Къп след победителя на нападателя Том Ийвс, който бе третият му мач в мача.

Те паднаха от Фулъм с 1: 0 у дома на 11 януари, след което загубиха от Дерби Каунти със същия резултат на гости седмица след това.

Скидът видя, че „Тигрите“ падат от осмо до 12 -о място в таблицата на първенството, с 39 точки през 28 мача.

Те изостават Престън Норт Енд-който е изиграл още един мач-със седем точки за последното място в плейофите за шампионата.

В петък мениджърът на Хъл Сити Грант Маккан посочи, че е дал приоритет на предстоящите връзки в Шампионата с Хъдърсфийлд и Брентфорд пред наклона на ФА Къп с Челси.

Това е страхотна игра за нас, но Хъдърсфийлд и Брентфорд са по -важни за мен, наистина е така, каза Маккан, според Hull Daily Mail .

Те са големите. Игрите в лигата са приоритет. Това е приятен бонус. Ще очакваме с нетърпение мача и ще се опитаме да го спечелим, разбира се, че ще го направим. Няма да излизаме там с друго намерение освен това.

Тигрите ще останат без контузени защитници Джорди де Уейс, Калъм Елдър и Матю Пенингтън, които се събраха заедно, за да направят 47 участия за клуба във всички състезания през този сезон.

Челси няма да има на разположение защитника Маркос Алонсо, полузащитника Кристиан Пулишич или нападателя Тами Ейбрахам, докато се справят с контузии.